Спорудження канатних доріг

Спорудження канатних доріг

Спорудження канатних доріг

ПП фірма «Горизонт АЛ» виконує будівельні та монтажні роботи на підставі Державної ліцензії на будівельну діяльність (зведення конструкцій будівель та споруд, мотаж інженерних і транспортних мереж, монтаж технологічного устаткування) і Дозволу Держпромгірнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки (монтаж, налагодження, ремонт, реконструкція, підіймальних споруд, пасажирських підвісних канатних доріг, вантажних підвісних канатних доріг, витягів буксирних канатних для гірськолижників).

На фірмі працюють висококваліфіковані фахівці, що пройшли відповідне навчання і мають дозволи на проведення спеціальних робіт (монтаж металевих конструкцій, зчалка несуче-тягового каната, пуско-налагоджувальні роботи тощо).

 

Природо-  та енергозберігаючі технології БУДІВНИЦТВА

 

Будівництво та монтаж проводяться в найкоротші терміни з застосуванням природо-  та енергозберігаючих технологій будівництва в горах, сучасного обладнання з дотриманням вимог екологічної безпеки. Зокрема використовуються спеціалізована вантажна канатна дорога та спеціалізовані механізми і обладнання, в тому числі власної розробки, які дозволяють зберегти цілинне одерніння схилу, зекономити енергетичні ресурси, будівельні матеріали, скоротити терміни будівництва, заощадити матеріальні затрати.

Вперше в україні у важкодоступних місцях (стрімкі схили, скельні виступи тощо) для кріплення лінійних опор і станцій канатних доріг застосовувались буронабивні палі(економія бетону до 75%) та анкерні кріплення (економія бетону до 95%).